lavice-2_resize

 

Realizace

Vaši zahradu zrealizujeme do posledního detailu nebo naopak jen ve Vámi požadovaném rozsahu. Naším cílem je poskytovat individuální služby k Vaší spokojenosti.

Přečíst více

pre8_resize

 

Údržba

Věnujeme se údržbám pravidelným i těm jednorázovým v soukromém i veřejném sektoru. Naši zkušení zahradníci Vám navrhnou individuální plán postupu prací.

Přečíst více

vizualizace-soukroma-terasa-3_resize

 

Projekční činnost

Pokud si nevíte rady se svoji zahradou, terasou či jinou zelení, nebo se jen chcete svěřit do rukou profesionálů, naši zahradní architekti Vám vytvoří projekt šitý na míru.

Přečíst více

Reference

Zafido doporučuji všem.

Rychle, kvalitně a za rozumné peníze přesně dle předchozí domluvy.

Jaroslav Šafránek, Praha 6 - Dejvice

Děkuji!!!

Zafidáci jsou milý tým šikovných lidí, kteří milují svou práci. Moc děkuji za všechny provedené práce a těším se na příští návštěvu.

Klára Janoušková, Kunratice

Maximální spokojenost

Se službami společnosti ZAFIDO jsem byl maximálně spokojen. Vše proběhlo dle domluvy, zaměstnanci měli odborné znalosti a profesionální vybavení, proto byla práce vykonána v pro mne překvapivě krátkém čase ve vysoké kvalitě. Společnost ZAFIDO doporučuji všem případným zájemcům.

Karel Štěrba, Praha Strašnice

Zafido s.r.o. mohu jen doporučit dalším zájemcům

Všechny naše požadavky na společnost Zafido s.r.o., spojené s rekonstrukci zelených ploch byly velice kvalitně a v dohodnutých termínech uspokojeny a mohu ji doporučit i dalším zájemcům.

Ing. Miroslav Galovič MBA

Zafido problémy nevytváří, ale řeší

Firma Zafido realizovala již několik , námi navrhovaných, zahradně krajinářských projektů. A některé z nich byly opravu náročné, když realizaci stály v cestě zdánlivě nepřekonatelné překážky nebo bylo třeba vmyslet nějaké inovativní řešení. A firma Zafido rozhodně dostála svému heslu - "problémy nevytváříme, ale řešíme" - a zahradní úpravy vždy provedla perfektně.

Ing. arch. Lucie Vogelová