Filozofie

 

Jsme tým spolehlivých a šikovných lidí, kteří dělají svoji práci s nadšením. Klademe důraz na vysokou kvalitu a naším cílem je vaše spokojenost. Snažíme se poskytovat komplexní péči v celé šíři zahradní problematiky od návrhu a projektové dokumentace, přes realizaci až po následnou údržbu. Máme za sebou již mnoho úspěšně zrealizovaných zahrad, pravidelných i jednorázových údržeb v soukromém i veřejném sektoru (ukázky v Portfoliu). Provozujeme také velkoobchod, zahradní centrum a e-shopy (více v sekci Prodej), kde se vám snažíme poskytnout veškeré zahradnické materiály za rozumné ceny i s odborným poradenstvím.

Velmi dbáme na osobní přístup k zákazníkům a naše komunikace s vámi nekončí opuštěním hotové zahrady.

Náš tým
qodef-theam-image
Ing. Přemysl Opletal
jednatel
qodef-theam-image
Zdeněk Opletal
vedoucí realizací zahrad
qodef-theam-image
Renata Opletalová
hlavní účetní
Reference

Zafido doporučuji všem.

Rychle, kvalitně a za rozumné peníze přesně dle předchozí domluvy.

Jaroslav Šafránek, Praha 6 - Dejvice

Děkuji!!!

Zafidáci jsou milý tým šikovných lidí, kteří milují svou práci. Moc děkuji za všechny provedené práce a těším se na příští návštěvu.

Klára Janoušková, Kunratice

Maximální spokojenost

Se službami společnosti ZAFIDO jsem byl maximálně spokojen. Vše proběhlo dle domluvy, zaměstnanci měli odborné znalosti a profesionální vybavení, proto byla práce vykonána v pro mne překvapivě krátkém čase ve vysoké kvalitě. Společnost ZAFIDO doporučuji všem případným zájemcům.

Karel Štěrba, Praha Strašnice

Zafido s.r.o. mohu jen doporučit dalším zájemcům

Všechny naše požadavky na společnost Zafido s.r.o., spojené s rekonstrukci zelených ploch byly velice kvalitně a v dohodnutých termínech uspokojeny a mohu ji doporučit i dalším zájemcům.

Ing. Miroslav Galovič MBA

Zafido problémy nevytváří, ale řeší

Firma Zafido realizovala již několik , námi navrhovaných, zahradně krajinářských projektů. A některé z nich byly opravu náročné, když realizaci stály v cestě zdánlivě nepřekonatelné překážky nebo bylo třeba vmyslet nějaké inovativní řešení. A firma Zafido rozhodně dostála svému heslu - "problémy nevytváříme, ale řešíme" - a zahradní úpravy vždy provedla perfektně.

Ing. arch. Lucie Vogelová

Zaujala vás naše práce? Chcete si nechat vyrobit grafický návrh, nebo se prostě jen na něco zeptat?