qodef-theam-image
Ing. Přemysl Opletal
jednatel

Společnost jsme společně se Zdeňkem založili v roce 2011 a každý rok se ji snažíme posouvat o kousek výše ať už v zákaznickém servisu tak v interních záležitostech. Ve firmě mám na starosti strategická rozhodnutí, rozvoj jednotlivých divizí a finance. Rád cestuji, jezdím na kole a snowboardu.

qodef-theam-image
Zdeněk Opletal
vedoucí realizací zahrad

Jsem zakladatelem společnosti a mám na starosti oddělení zahradnických služeb. Jsem vedoucím realizací a kromě vysokého pracovního nasazení a řízení jednotlivých týmů jsem hrdým otcem. Hlavu si rád čistím časem stráveným u vody rybařením.

qodef-theam-image
Ing. Robert Růžička
manažer velkoobchodu

Do ZAFIDA jsem nastoupil s cílem vybudovat velkoobchodní divizi, zaměřenou na prodej zahradnických materiálů. Vždy rád ochotně poradím a pomůžu. Ve svém volném čase rád cestuji a věnuji se zimním sportům. Můj život se řídí citátem: „Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo zná jen malý cíl“.

qodef-theam-image
Tereza Šromová
projektant

Jsem pečlivá a spolehlivá zahradní architektka a mou náplní práce je projektování zahrad, at již ve formě vizualizací kreslených ručně, tak tvorbou návrhů v nejmodernějších počítačových programech. Ráda naslouchám klientům a vedu je myšlenkami k vytvoření jejich zahrad snů.

qodef-theam-image
Zdeněk Blahuta
zahradník

Pracovitost, pečlivost a poctivost jsou má životní kréda. Mám na starosti vedení týmů při realizacích a komplikovanějších údržbách. Podílím se také na práci v ostatních divizích společnosti. Mezi mé hlavní záliby patří můj syn, rodina a zimní sporty.

qodef-theam-image
Iveta Butorová
administrativa

Ve firmě Zafido mám na starosti administrativu, komunikuji se zákazníky, eviduji data z jednotlivých činností a starám se, aby nikomu nic nechybělo. Ráda jezdím na kole a zajímám se o horolezectví.