qodef-theam-image
Ing. Přemysl Opletal
jednatel

Společnost jsme společně se Zdeňkem založili v roce 2011 a každý rok se ji snažíme posouvat o kousek výše ať už v zákaznickém servisu tak v interních záležitostech. Ve firmě mám na starosti strategická rozhodnutí, rozvoj jednotlivých divizí a finance. Rád cestuji, jezdím na kole a snowboardu.

qodef-theam-image
Zdeněk Opletal
vedoucí realizací zahrad

Jsem spoluzakladatelem společnosti a mám na starosti oddělení zahradnických služeb. Jsem vedoucím realizací a kromě vysokého pracovního nasazení a řízení jednotlivých týmů jsem hrdým otcem. Hlavu si rád čistím časem stráveným u vody rybařením.

qodef-theam-image
Renata Opletalová
hlavní účetní

Ve společnosti jsem zodpovědná za kompletní vedení účetnictví, platební styk a personalistiku. Volný čas nejraději trávím cestováním, zahradničením a četbou. V létě rekreačně jezdím na kole, v zimě na lyžích.

qodef-theam-image
Tereza
projektantka

Jsem pečlivá a spolehlivá zahradní architektka a mou náplní práce je projektování zahrad, at již ve formě vizualizací kreslených ručně, tak tvorbou návrhů v nejmodernějších počítačových programech. Ráda naslouchám klientům a vedu je myšlenkami k vytvoření jejich zahrad snů.

qodef-theam-image
Štěpánka
fakturantka

Ve firmě mám na starosti zpracovávání objednávek, fakturaci, telefonickou podporu a drobné grafické úpravy. Volný čas pak ráda trávím v přírodě se svým přítelem a našimi čtyřnohými mazlíčky.

qodef-theam-image
Jaroslav
fakturant

Mojí náplní práce je zpracovávání a vyřizování objednávek a následná administrativa s tím spojená. Ve volném čase se závodně věnuji kopané. Mezi ostatní záliby patří sport, četba, turistika.

qodef-theam-image
Miroslav
řidič

Ve firmě se starám o rozvoz objednaného zboží. Prioritou je pro mě spokojený zákazník, proto se vždy snažím doručit zboží včas. Mimo jiné mám na starosti servis vozového parku. Veškerý volný čas věnuji svým dětem.

qodef-theam-image
Jakub
prodejce

Starám se o prodej a výdej zahradnických materiálů a dřeva. Při osobním odběru poskytuji odborné konzultace našim zákazníkům. Ve volném čase se věnuji své rodině a terénním autům.

qodef-theam-image
A další 🙂
zahradníci

Tým lidí milující přírodu, rostliny, zeleň a úsměv spokojeného zákazníka 🙂