Philosophy

 

We are a team of reliable and skilful people who do their work with enthusiasm. We emphasize high quality and our goal is your satisfaction. We strive to provide comprehensive care in a whole range of issues from garden design and project documentation, through implementation to maintenance. We have already had many successful gardens, regular and irregular maintenances in both the private and public sectors (see Portfolio). We also operate a wholesale garden center and e-shops (see Sales), where we strive to provide all gardening materials at reasonable prices and with expert advice. We pay great attention to personal approach to customers and our communications with you does not end with leaving the finished garden.

Our team
qodef-theam-image
Ing. Přemysl Opletal
Secretary
qodef-theam-image
Zdeněk Opletal
Head implementation of gardens
qodef-theam-image
Bc. Robert Růžička
Wholesale manager
qodef-theam-image
Ing. Tereza Šromová
Planner
References

Zafido doporučuji všem.

Rychle, kvalitně a za rozumné peníze přesně dle předchozí domluvy.

Děkuji!!!

Zafidáci jsou milý tým šikovných lidí, kteří milují svou práci. Moc děkuji za všechny provedené práce a těším se na příští návštěvu.

Maximální spokojenost

Se službami společnosti ZAFIDO jsem byl maximálně spokojen. Vše proběhlo dle domluvy, zaměstnanci měli odborné znalosti a profesionální vybavení, proto byla práce vykonána v pro mne překvapivě krátkém čase ve vysoké kvalitě. Společnost ZAFIDO doporučuji všem případným zájemcům.

Zafido s.r.o. mohu jen doporučit dalším zájemcům

Všechny naše požadavky na společnost Zafido s.r.o., spojené s rekonstrukci zelených ploch byly velice kvalitně a v dohodnutých termínech uspokojeny a mohu ji doporučit i dalším zájemcům.

Zafido problémy nevytváří, ale řeší

Firma Zafido realizovala již několik , námi navrhovaných, zahradně krajinářských projektů. A některé z nich byly opravu náročné, když realizaci stály v cestě zdánlivě nepřekonatelné překážky nebo bylo třeba vmyslet nějaké inovativní řešení. A firma Zafido rozhodně dostála svému heslu - "problémy nevytváříme, ale řešíme" - a zahradní úpravy vždy provedla perfektně.

Are you interested in our work? You want to have your own graphic design, or just ask a question?